Jesteś na: Katalog Imprez » Archiwum imprez

Warszawa, 1-3 X 2013

Międzynarodowe Targi Farmaceutyczne WIHE 2013 – Pharmacy poświęcone są prezentacji najnowszych rozwiązań i technologii stosowanych we współczesnej farmacji. Dzięki nim specjaliści działający w przemyśle farmaceutycznym mają okazję do spotkania profesjonalistów z branży oraz kompetentnych odwiedzających. Targi są szansą zdobycia wiedzy, która przyczyni się do rozwoju firm działających w branży farmaceutycznej oraz poprawy jakości wytwarzanych produktów.

Tematyka targów będzie obejmować swym zakresem:

  • Produkty farmaceutyczne
  • Surowce farmaceutyczne
  • Opakowania i urządzenia do produkcji farmaceutycznej

Więcej informacji: wihepharmacy.pl


Warszawa, 01-03.X.2013

Międzynarodowe Targi Medyczne WIHE 2013 – Hospital poświęcone są prezentacji najnowszych osiągnięć w dziedzinie nauk medycznych. Demonstrowane produkty wykonane są przy wykorzystaniu innowacyjnych i zaawansowanych technologii. Na targach znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów począwszy od sprzętu medycznego stosowanego w diagnostyce obrazowej, kardiologii, chirurgii, intensywnej terapii i ratownictwie medycznym po wyposażenie szpitali, środki dezynfekujące i materiały jednorazowego użytku skończywszy na wyposażeniu laboratoriów.

Tematyka targów będzie obejmować swym zakresem:

  • Sprzęt medyczny
  • Kompleksowe wyposażenie bloku operacyjnego
  • Meble i wyposażenie medyczne
  • Rozwiązania IT w medycynie – telemedycyna

Więcej informacji: wihehospital.pl


Kraków, 05-06.IX.2013

W dniach 5-6 września 2013 r. w Krakowie odbędzie się IX edycja międzynarodowego sympozjum „Własność przemysłowa w innowacyjnej gospodarce” organizowanego przez Urząd Patentowy RP. Tegorocznej konferencji przyświecać będzie hasło: „Wprowadzanie innowacji na rynek – przekształcanie wiedzy w zysk”.

Szczegóły na stronie Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.


Białystok, 11.VII.2013

W imienu Biura Ochrony Własności Intelektualnej i Transferu Technologii UMB zapraszamy na prezentację firmy Transition Technologies S.A. Firma specjalizuje się w rozwiązaniach IT. W jej portfolio znajdują się produkty związane ze wszystkimi dziedzinami bioinformatyki. 

Szczegóły tutaj: BOWITT na Facebooku


Białystok 05.06.2013

Wyjątkowy dokument o startupach "The Startup Kids" do obejrzenia w Białymstoku !

Białostocki Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na wyjątkowy dokument o startupach "The Startup Kids", dokument pokazujący historię znanych na całym świecie startupów, takich jak Dropbox, SoundCloud czy Vimeo! W trakcie porywających wywiadów z ich twórcami, dowiecie się jakie były ich początki, pomysły na biznes oraz... jakie to uczucie zarobić w krótkim czasie 30 mln dolarów, a niedługo potem je stracić.

Szczegóły na stronie Białostockiego Parku Naukowo - Technologicznego.